Заміна матриці iMac 27" A2115 mid 2019

Заміна матриці iMac 27


78       17 авг. 2022 г.      

 

Заміна матриці - популярний вид ремонту. На прикладі моделі iMac 27" A2115 mid 2019 розповідаємо про особливості послуги та те, як проходить заміна матриці “Аймак”.

 

Коли потрібна заміна матриці iMac

Заміна матриці iMac потрібна, якщо є механічне пошкодження: розбитий екран, окремі биті пікселі, некоректний показ картинки на екрані. Ці проблеми вирішує встановлення нової матриці. 

 

Заміна матриці iMac: як відбувається ремонт

Моделі iMac мають велику діагональ. Так, в iMac 27" A2115 mid 2019  вона становить майже 69 см! При роботі з пристроями такого розміру потрібно працювати акуратно, впевнено і з любов’ю. Саме так працюють сервіс-інженери СЦ iPROFIX. Це досвідчені професіонали, які успішно проводять заміну матриці iMac. 

Наші фахівці з ремонту використовують:

  • якісні компоненти;

  • професійне обладнання, інструменти та розхідники. 

Заміна матриці iMac A2115

Чистка матриці iMac від пилу

Через особливості роботи системи охолодження пристрою, власники iMac стикаються з такою проблемою: під склом екрана накопичується пил. Він заважає користуватись пристроєм, його особливо добре видно, коли на екрані світле зображення. З часом ситуація погіршується. 

Оскільки iMac здебільшого обирають представники креативних професій, для них критично важливо мати ідеальне зображення на екрані моноблока.

Чистка матриці iMac від пилу усуває проблему. 

Чистка матриці iMac від пилу

Проводити чистку матриці потрібно разом з апаратною профілактикою пристрою, інакше послуга не матиме сенсу, оскільки через деякий час пил з корпусу знову потрапить під скло екрана. 

Звертайтесь за консультацією і щоб дізнатись вартість ремонту для Вашої моделі Apple iMac.

 


Теги статьи :

Комментарии