Як зробити запис екрана на iPhone

Як зробити запис екрана на iPhone


31       9 мар. 2023 г.      

Запис екрана на iPhone може знадобитись у багатьох ситуаціях, наприклад: для створення відеоінструкцій, показу друзям, як користуватися програмою, або для фільмування проходження гри, щоб поділитися своїми досягненнями з іншими. У цій статті покажемо як зробити запис екрана на вашому iPhone, це дуже просто і швидко.

Ваш iPhone вже готовий записати все, що відбувається на екрані, вам потрібно лише виконати ці прості кроки:

  1. Йдемо в Параметри → Центр керування. Знаходимо пункт Запис екрана і натискаємо на зелений + зліва від нього. Тепер цю функцію додано до Центру керування, який можна викликати якщо провести по екрану зверху вниз посередині або справа дисплея, залежно від моделі iPhone.

  2. Щоб почати запис відкриваємо Центр керування, натискаємо на знак “Запис екрана” → починається трисекундний відлік. Закриваємо Центр керування і чекаємо на початок запису. Коли відлік закінчиться, почнеться запис всього що відбувається на екрані. Щоб зупинити запис знову йдемо в Центр керування і натискаємо на червоний кружечок (знак активного запису екрана) або зупиняємо в Dynamic Island на iPhone 14 Pro/Pro Max.

Як зробити запис екрана на iPhone

Зверніть увагу: iPhone запише все, що відбувається на екрані та звук, включно зі спливними сповіщеннями. Якщо це небажано - краще увімкнути режим “Не турбувати” (теж знаходимо в Центрі керування).

Також у Центрі керування можна обрати додаткові налаштування запису екрана: а саме роботу Мікрофона iPhone - ввімкнути чи вимкнути його.

  1. Після завершення запису, відео з’явиться у ваших Фотографіях.

Сподіваємось, було корисно. Якщо потрібен ремонт iPhone, звертайтесь до майстрів СЦ iPROFIX. 


 


Теги статьи :

Комментарии