З'явились полоски на екрані iPhone - що робити

З'явились полоски на екрані iPhone - що робити


741       14 июл. 2022 г.      

Білі, зелені, різнокольорові полоски на екрані iPhone. В мережі багато статей на цю тему, а значить багато власників смартфонів Apple вже зіткнулись або ще можуть стикнутись з такою проблемою. Чому полоски виникають і як від них позбутись - розказуємо сьогодні.

Полоски на екрані iPhone: які моделі схильні до появи

Найчастіше білі, зелені або різнокольорові полоски з’являються на таких моделях: iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max. Всі вони оснащені OLED дисплеями. 

До виходу iPhone X в 2017, всі смартфони були оснащені LCD дисплеями. З виходом ювілейної “десятки” модельний ряд поділився на більш дорогі “преміальні” телефони з OLED дисплеями, і більш доступні - з LCD. 

Через місяць після виходу iPhone X в мережі почали множитись повідомлення власників, в яких говорилось, що на екрані нового телефону з‘явились зелені або білі полоски. При цьому проблема стосувалась моделей з OLED дисплеями, а телефони з LCD працювали справно.

Причини появи полосок на екрані iPhone

У деяких статтях в мережі говориться про те, що від полосок можна позбутись, якщо перезавантажити пристрій. Але це не вирішує проблему. Полоски також не з’вляються через те, що шлейф екрану відійшов, і його потрібно перепід’єднати (такі варіанти порад також зустрічаються).

Насправді, полоски на екрані iPhone є артифактами і свідчать про проблеми з матрицею. Вони виникають через притискання екрану. Це виводить з ладу кристал, елемент який відповідає за перетворення сигyалу у певне зображення на дисплеї. 

OLED екрани більш гнучкі, ніж LCD. А особливості форми корпусу моделей iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max (відсутність рамки, скруглені краї екрану, скло дисплейного модулю вище за корпус) не дають достатньої жорсткості. Тому тиск на екран призводить до пошкодження. Всі пам’ятають історії, про те як iPhone X набував вигнутої форми, після того як його залишали в задній киешні брюк і сідали?

Полоски на дисплеї iPhone: вирішення проблеми

Єдиний варіант ремонту у такому випадку - заміна дисплейного модулю. Після цього пристроєм можна буде повноцінно користуватись. Головне пам’ятати, що екран iPhone вищевказаних моделей дуже чутливий до тиску, ударів, падінь. Навіть якщо немає очевидних поломок (тріщин, сколів, битих пікселів), відбувається внутрішнє пошкодження, яке дає про себе знати полосками на екрані.

Звертайтесь до фахівців з ремонту iPhone сервісного центру iPROFIX. Ми завжди раді допомогти!


 


Теги статьи :

Комментарии