iPhone 15: USB-C, Ultra і всі відомості про моделі 2023

iPhone 15: USB-C, Ultra і всі відомості про моделі 2023


137       28 окт. 2022 г.      

Моделі iPhone 14 вийшли зовсім недавно, але чутки про iPhone 15, який компанія Apple представить у 2023, вже ширяться мережею. Чому до моделі прикута увага, коли пристрій презентують, яким буде дизайн і технічні характеристики пристрою, і до чого тут USB-C - читайте у статті.

 

iPhone 15: USB-C

Вже офіційно. iPhone 15 буде оснащений роз’ємом USB-C. Європейський союз вимагає, щоб вся портативна електроніка перейшла на єдиний стандарт USB-C. Apple навряд чи будуть організовувати окремі лінії виробництва пристроїв для Європи та решти світу, а відмовляться від роз’єму Lightning. Це забезпечить швидшу зарядку і передачу даних на Mac або інший комп’ютер. 

Компанія також перевела на USB-C такі пристрої: iPad 10 і пульт дистанційного управління Siri Remote.

 

iPhone 15 Ultra

Лінійка смартфонів Apple потребує перегляду. Це доводить дуже низький попит на iPhone 14 Plus: модель більшого розміру (порівняно з iPhone 14), яка майже не відрізняється від попереднього покоління смартфонів за технічними характеристиками (скільки б Apple не розповідали про інновації, покращення і швидкість). Вона зовсім не зацікавила покупців і компанія змушена була скорочувати обсяг виробництва деталей для iPhone 14 Plus.

Оскільки Apple розширили лінійку Apple Watch, додавши модель Ultra у титановому корпусі, з’явились припущення, що те ж саме може статись і з модельним рядом iPhone. 

Всі варіанти на цей момент є тільки припущеннями, немає ніяких доказів, що Apple випустять iPhone 15 Ultra. Вважається, що це може бути нове позиціювання для моделі Pro Max. Вона отримає кращу камеру, більший обсяг пам’яті, титановий корпус. Титановий корпус буде легшим, ніж корпус із нержавіючої сталі, але й дорожчим. Хоча чутки про преміальну модель з корпусом із титану ширились ще перед випуском iPhone 12 Pro Max.

 

iPhone 15: дизайн, зовнішній вигляд

  • Вірогідно, iPhone 15 буде дуже схожий на попереднє покоління смартфонів Apple: така ж форма, рамка, плоскі заокруглені кути, більша камера у моделях Pro.

  • Всі моделі смартфонів Apple 2023 можуть отримати Dynamic Island: інтерактивну моноброву, яка стала фішкою iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Але функції Always on Display (екран не тухне, а завжди працює просто на мінімальній яскравості, коли у стані спокою), і ProMotion (частота оновлення кадрів від 120 Гц до 10 Гц, залежно від ситуації) будуть тільки у Pro моделей.

  • “Преміальні” моделі iPhone 15, тобто Pro, Pro Max (яке б нове ім’я вони не отримали) можуть залишитись зовсім без кнопок. Фізичні кнопки увімкнення та регулювання гучності будуть замінені на твердотілі, як HomeButton в моделях iPhone 7, 8, SE 2 та SE 3. Taptic Engine забезпечує відчуття тактильної реакції та імітує натискання. Поки незрозуміло, як буде працювати кнопка увімкнення, оскільки вона весь час має залишатись активною, навіть коли пристрій вимкнений.

 

iPhone 15: технічні характеристики

  • Перископічний об’єктив

Відомо, що Apple працюють над перископічним об’єктивом, який покращить діапазон збільшення. Очікувалось, що технологія буде реалізована в поколінні iPhone 14. Але оскільки цього не сталось, можливо у 2023 zoom в iPhone стане ще кращим.

  • 3 нм процесор 

Компанія TSMC виготовляє більшість процесорів Apple. Наступний рівень розвитку технології виробництва процесорів був ще не готовий на момент випуску A16. Можливо саме в А17 буде використаний 3 нм техно процес, який дозволить розмістити більше транзисторів на такій самій площі, і відкриє простір для нових функцій і більшої продуктивності пристроїв.

  • Apple 5G модем

Компанія вже давно працює над створенням свого модема, але навряд чи він буде готовий до моменту виходу iPhone 15. Тому новинка скорше за все буде обладнана модемом Qualcomm Snapdragon X70.

  • Пам’ять

iPhone 14 Pro залишився з тим же обсягом оперативної пам’яті, що і попереднє покоління - 6 ГБ. Вірогідно моделі Pro iPhone 2023 року отримають покращення у вигляді 8 ГБ RAM.

 

iPhone 15: коли презентують

Традиційно Apple влаштовують презентацію нових моделей iPhone у вівторок або середу другого тижня вересня. Якщо у 2023 році все йтиме за звичним планом, компанія презентує iPhone 15, нову лінійку смартфонів, 12 чи 13 вересня.

Не зважаючи на те, що рівень продажів Mac зріс за останні роки, саме iPhone приносить значну частину прибутку і стимулює супутні продажі таких аксесуарів як Apple Watch і AirPods. Цей пристрій - це “зірковий” продукт компанії, тому його презентація є найгучнішою подією в медійному плані.

Це вся інформація про iPhone 15, яка є на цей час. Будемо слідкувати за новинами разом, а якщо потрібен ремонт iPhone - звертайтесь до майстрів СЦ iPROFIX.


 


Теги статьи :

Комментарии