Що треба знати про iPad 10 і його USB-C

Що треба знати про iPad 10 і його USB-C


112       31 окт. 2022 г.      

Нове покоління базових “бюджетних” планшетів Apple поповнилось новинкою iPad 10. Що потрібно знати про пристрій і його технічні характеристики, розповідаємо у статті.

 

iPad 10: що нового

 

Пристрій кардинально відрізняється від попереднього покоління iPad 9 зовні. Нові яскраві кольори, однакова ширина рамок. Планшет 10-го покоління виглядає більш сучасно, схожий на нові моделі iPhone. Але технічні характеристики не містять нічого принципово нового, тому можна сказати, що Apple обмежились тільки зовнішніми змінами.

 

Особливості iPad 10:

  • Процесор A14 як в iPhone 12 (швидші Wi-Fi, Bluetooth, LTE). У iPad 9 процесор A13, який не надто відстає від свого наступника.

  • Більша діагональ дисплея: 10.9’’ проти 10.2’’, але на цьому все, екран iPad 10 має аналогічні характеристики з екраном iPad 9.

  • Оновлений зовнішній вигляд: рамки однакової ширини, кольори.

  • Фронтальна камера розміщена на боковій грані. Це значно зручніше при спілкуванні, раніше камера була розташована зверху та у ландшафтному режимі знімала збоку.

  • Type-C. Apple вимушені перевести свої пристрої на єдиний стандарт портів. Але для iPad 10 таке рішення виглядає дивно: планшет сумісний з Apple Pencil 1 з Lightning. Для підзарядки стилуса від iPad потрібно купити додатковий перехідник. 

  • Touch ID тепер у боковій кнопці планшета.

 

iPad 10: USB-C з обмеженнями чи Lightning

Перехід на інший тип роз’єму не може бути швидким і безболісним. Тому ось трохи “болю” для користувачів від Apple: USB-C в iPad 10 реалізовано з обмеженням. 

Швидкість передачі даних - USB 2.0 (480 Мбіт/сек), а зовнішні дисплеї - 4K 30 Гц (або 1080p 60 Гц). А 480 Мбіт/сек - це якраз швидкість передачі даних по Lightning.

При цьому у моделях iPad Pro, iPad Air та iPad mini з USB-C немає таких обмежень. 


 


Теги статьи :

Комментарии