Не працює Face ID. Ремонт системи автентифікації Apple

Не працює Face ID. Ремонт системи автентифікації Apple


70       15 авг. 2022 г.      

Face ID працює швико, непомітно і дуже спрощує життя. Сьогодні поговоримо про основні причини чому Face ID не працює і чи можна його полагодити.

 

Чому не працює Face ID на iPhone

Вперше Face ID з’явився на iPhone X і з того часу ми встигли до нього звикнути і стали сприймати як належне. Хоча система складна, дуже зручна і безпечна. Тут можна почитати: як працює Face ID, друга частина про Face ID, помилки Face ID.

Але як тільки виникають проблеми з роботою системи автентифікації, дискомфорт зашкалює і користувач одразу розуміє що втратив.

Основні причини того, що Face ID не працює:

  • Падіння, удар, механічна поломка. При цьому найчастіше ламається призма або проектор, які відповідають за створення унікальної об’ємної “мапи” обличчя користувача. В такому випадку телефон просто перестає бачити свого власника.

  • Контакт з водою, залиття. Пошкожуються окремі елементи та ланцюжки живлення.

  • Програмний збій.

У перших двох випадках потрібна допомога кваліфікованого фахівця. Ремонт Face ID - популярна послуга, яку надають майстри СЦ iPROFIX. 

Якщо трапився програмний збій, можна спробувати усунути його самостійно.

Для цього йдемо в “Параметри” - “Face ID і код допуску” - “Скинути Face ID”. Далі потрібно буде знову додати обличчя. Якщо це не спрацювало, проблема апаратна і потрібно проводити діагностику.

 

Не працює Face ID на iPhone X

До нас часто звертаються власники моделей iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max зі скаргами на роботу Face ID. Тут немає нічого дивного, якщо порахувати кількість падінь пристрою за весь час його служби. Якщо такі приземлення не залишили зовнішніх слідів пошкоження, це не значить, що насліків немає всередині пристрою. 

Наприклад, плата iPhone 11 Pro склаається з двох частин. При падіннях і ударах з’єднання між частинами порушується, це призводить до появи проблем з роботою системи автентифікації.

 

Скільки коштує ремонт Face ID 

Вартість ремонту Face ID можна назвати тільки після проведення діагностики. Майстер визначить що саме вийшло з ладу, які роботи потрібно виконати. Від цього буе залежати вартість і термін виконання ремонту. 

Ремонт Face ID - це складний вид роботи, вартість якого розраховується індивідуально, залежно від характеру поломок і обсягу робіт, які потрібно виконати. Але результат, а саме можливість знову за секунду розблоковувати пристрій одним поглядом на нього (чим не суперсила, погодьтесь), оплачувати покупки, дозволяти завантаження додатків, точно Вас порадує. Звертайтесь до фахівців СЦ iPROFIX.


 


Теги статьи :

Комментарии