5 функцій iPhone, які можна відключити в iOS 15

5 функцій iPhone, які можна відключити в iOS 15


153       11 апр. 2022 г.      

В iOS 15 багато класних функцій, але ми здебільшого не користуємось ними щодня. Вони збирають персональні данні, «їдять» заряд батареї та забирають обчислювальну потужність процесора. В цій статті розповідаємо про 5 функцій, які можна відключити в iOS 15.

Технологічні гіганти пропонують чудові рішення, які спрощують повсякденне життя та роблять його цікавішим. Але у 2022 році вже всім відомо, що як плату вони беруть наші персональні данні, слухають розмови телефоном, відстежують переміщення, історію пошуку у браузері. Всі ці данні використовують для побудови моделей поведінки та створення персоналізованих рекламних пропозицій. 

Такі функції добре заховані в налаштуваннях системи або ж активовані за замовчуванням. Ми не користуємось ними, часто навіть про них не знаємо. А вони додають процесору роботи та розряджають акумулятор пристрою. 

 

Предиктивний ввід

Це слова, які з’являються над клавіатурою, коли ви набираєте будь-який текст. Ця функція корисна для тих, хто повільно друкує на телефоні. Швидші користувачі, зазвичай, просто не встигають скористатись підказками. 

Якщо хочете вимкнути предиктивний ввід, йдіть у Параметри → Загальні → Клавіатури → Предиктивний ввід. 

Але якщо ви звикли користуватись підказками для перевірки правильності написання слів, особливо коли пишете іноземною мовою, краще не вимикайте цю функцію.

 

Автоматичне закривання вкладок в Safari

Десятки відкритих вкладок у Safari не тільки створюють безлад і не дають швидко знайти потрібно інформацію, але й навантажують систему. До майстрів iPROFIX часто звертаються користувачі, яким потрібен ремонт iPhone в Києві і вони хочуть прискорити роботу телефону. Якщо у вас новенький iPhone 13 Pro Max, для його процесора таке завдання не буде складним, але якщо ви користуєтесь старішою моделлю, це додасть їй роботи. Для відключення йдемо в Параметри → Safari → Закривати вкладки і обрати періодичність, з якою будуть закриватись вкладки, які останнім часом не переглядались. 

 

Звуки клавіатури 

Звуки клавіатури iPhone при набиранні тексту - це з одного боку характерна особливість смартфону Apple, а з іншого - нав’язливий шум, який може допікати вам і людям навколо. Якщо хочете вимкнути ці звуки йдіть у Параметри → Звуки і гаптика → вимикаємо Клацання клавіш.

 

Автоматичне завантаження додатків та оновлень

Apple завжди нагадують користувачам, що краще регулярно оновлювати ПО, щоб позбутись багів і отримати стабільну роботу системи. Але завантаження оновлень системи та окремих додатків не завжди є доречним, особливо якщо ви користуєтесь інтернетом за тарифним планом.

Щоб вимкнути автоматичне оновлення йдемо в Параметри → App Store → Автоматичні викачування і відключаємо, що необхідно Програми / Оновлення програм. 

 

Запит на оцінку / відгук у додатках

Це мій особистий ТОП! Збирати відгуки користувачів не так просто, тому розробники використовують спливні віконця із запитом на оцінку. Але вони часто з’являються в неслушний момент. Їх можна вимкнути. Для цього йдемо в Параметри → App Store → деактивувати Оцінки / відгуки в програмах.

Але не забудьте потім зайти в AppStore і залишити відгук, якщо програма вам дійсно сподобалась. 


 


Теги статьи :

Комментарии